Reklamiranje servera!!!

Pozdrav, dobrodošli na Gamers!!!Balkanska zajednica za ljubitelje CS 1.6 i SAMP igara...

Sat
Sarajevo
Latest topics
» Loyal Gaming RolePlay | Open servera 07.04. u 20h
Sat Mar 18, 2017 3:21 pm by K3nNny

» ★ Orion Gaming RolePlay ★
Wed Dec 14, 2016 7:55 pm by Marko_Karaula

» Loyal Gaming Roleplay(otvaranje servera 19.08.2016. u 20h)
Sat Aug 06, 2016 4:51 pm by K3nNny

» VISION COMMUNITY , NOVI POCETAK VELIKE ZAJEDNICE!!!
Fri May 27, 2016 5:23 pm by Jay_Smith

» Balkan Export POVRATAK NAJVECE ZAJEDNICE NA BALKANU
Mon May 02, 2016 2:57 pm by Jay_Smith

» SM- SAN MARINO
Sat Apr 23, 2016 11:36 am by damjan2307

» SM- SAN MARINO
Thu Apr 21, 2016 8:37 pm by damjan2307

» SM- SAN MARINO
Wed Apr 20, 2016 1:36 pm by damjan2307

» SM- SAN MARINO
Wed Apr 20, 2016 1:35 pm by damjan2307

[YUB] YUnited Balkan!
www.Game-State.eu
RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



You are not connected. Please login or register

COD MW UPADAJTEEE

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1 COD MW UPADAJTEEE on Tue Jan 28, 2014 7:49 pm

adidas999


╔►IP servera - 144.76.248.5:27015
╠►Grupa → https://www.facebook.com/groups/642086499187492/
╠►Players → 25/32
╠►Koo bosta "1x 3 premium klase"---"3x Jedna Super klasa" -- "2xObicni admin+premium klasa" -- "3xFull admin"-- "4xZamjenik HEAD admina" -- "20KM Head admin" !!
╠►Dodjite da se zabavimo!
╠►Redovni igraci dobijaju nagrade !!
╠►Pocetnici dobijaju 50lvl !!
╠►Za koji dan ubacujemo Novi MOD i nove klase !!
╠►Dodjite i zabavite se vas B@LK@N COD MW  ..



adidas999: komentar modifikovan dana: Sun Feb 09, 2014 3:14 pm; prepravljeno ukupno 1 puta (Reason for editing : 444444)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs