Reklamiranje servera!!!

Pozdrav, dobrodošli na Gamers!!!Balkanska zajednica za ljubitelje CS 1.6 i SAMP igara...

Sat
Sarajevo
Latest topics
» Loyal Gaming RolePlay | Open servera 07.04. u 20h
Sat Mar 18, 2017 3:21 pm by K3nNny

» ★ Orion Gaming RolePlay ★
Wed Dec 14, 2016 7:55 pm by Marko_Karaula

» Loyal Gaming Roleplay(otvaranje servera 19.08.2016. u 20h)
Sat Aug 06, 2016 4:51 pm by K3nNny

» VISION COMMUNITY , NOVI POCETAK VELIKE ZAJEDNICE!!!
Fri May 27, 2016 5:23 pm by Jay_Smith

» Balkan Export POVRATAK NAJVECE ZAJEDNICE NA BALKANU
Mon May 02, 2016 2:57 pm by Jay_Smith

» SM- SAN MARINO
Sat Apr 23, 2016 11:36 am by damjan2307

» SM- SAN MARINO
Thu Apr 21, 2016 8:37 pm by damjan2307

» SM- SAN MARINO
Wed Apr 20, 2016 1:36 pm by damjan2307

» SM- SAN MARINO
Wed Apr 20, 2016 1:35 pm by damjan2307

[YUB] YUnited Balkan!
www.Game-State.eu
RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

You are not connected. Please login or register

Aqua Gaming Mostar Public , NOVI SERVER

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1 Aqua Gaming Mostar Public , NOVI SERVER on Fri Dec 19, 2014 10:33 pm

nevermind22

Raja pozdravljam vas sve.

Otvorili smo novi server, ekipa smo iz mostara, sam naziv servera ima neke veze s onim cime se bavimo, al' to je sada manje bitna stvar...

Ne bi otvarao ovu temu da mi nije bitno ono sto trazim, tako da necu ici "okolo kole" preci cu odmah na stvar.

Server je podignut najvise radi zabave ,i da bi se na njemu uzivalo, mi nemamo nikakve financijske koristi od njega , nemamo namjeru ni imati, ali o tom po tom.

Igraci su ono sto cine server, ekipa, stalna ekipa koja ce biti redovna, uzivati u igri i IGRATI BEZ OPTERECENJA I S UZITKOM, bez straha da ce vas neko od admina banati ili nedaj boze da se s nekim kacite verbalno i na kraju fizicki. to ne dopustam ni pod razno!!

Server je jos u test fazi, podijelili smo par admina, medjutim, oni ce se s vremenom skidati i dodavati novi kako vrijeme odmicalo. Zelimo da stvorimo zreo kadar admina, i onih koji vode server, kako bi se kanter kao igrica shvatila ozbljino, a ne kao neka "frik" igra koja je samo za one sto kazu u nasem narodu "puknute" likove.

Nezelim vas smarat pricom, mislim da sam bio dovoljno jasan, server placam da bi se na njemu igralo i da bi se uzivalo, a ne da odete sa njega nasekirani, ili banovani samo sto ste nekome od admina zadali HS... To se nece desavati vjerujte mi.

Od vas kao igraca i buducih admina trazim da dolazite sto je cesce moguce, dovede sto vise igraca, i biti ce te nagradjeni za svoje postupke. Mene mozete kontaktirati uvijek preko facebook stranice facebook.com/aquagamingmostar , grupu jos nemamo bice i to uskoro.

Takodjer sve pohvale, kritike, savjete i sugestije saljite u privatne poruke adminima, ili cak bolje na ovu FB stranicu , ulazim tu svaki dan i citam, poruke redovno.

Na kraju, nezaboravite dodati nas IP:

176.57.128.207:27078

Uvijek ste dobrodosli, i ocekujemo vas!!

POZDRAV Wink

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]